O nás

Kdo jsme? Jsme rodinná mateřská škola, skládající se ze tří odloučených pracovišť - Kladská 25, Šumavská 32 a Sázavská 5. Na každé pobočce máme dvě třídy po 24 dětech, kde s nimi střídavě pracují vždy dvě pedagožky, v případě potřeby některého dítěte asistentka pedagoga. Všechna pracoviště jsou vybavena třídami a hernami pro děti, zahradami pouze pro potřebu dětí z mateřské školy ve vnitroblocích. Školy mají vlastní kuchyně a jídelny. Skladba jídelníčků odpovídá zdravé výživě, splňuje hodnoty spotřebního koše a hygienické normy. Všechny tři pobočky se nachází v blízkosti veřejných dětských hřišť a parků.


Zapojení se do sbírky pro potřebné děti FOND SIDUS

Dobrý den,

 

i letos se zapojujeme do charitativní sbírky pro potřebné děti - pomocí FONDU SIDUS. Zakoupením zábavného časopisu DIVOCÍ LEPÍCÍ (50,-Kč/kus) - přispějete. Každým rokem tato sbírka pomohla nemocným dětem, přála bych si kdyby i letos to dopadlo stejně.

Děkujeme. 


První hodina cvičení pro zdravá záda

Od 5.10.2020 začíná cvičení pro zdravá záda - začíná 2. skupina s ohledem na keramiku. 5.10.2020 je již druhá hodina keramiky - 2.skupina

Ostatní program a akce na záložce - O nás - Aktivity MŠ

PROSÍME RODIČE DĚTÍ, KTEŘÍ CHODÍ NA KERAMIKU - O PODEPSANOU ROUŠKU PRO DÍTĚ. DĚTI JI MUSÍ MÍT PŘI POHYBU PO CHODBÁCH DDM (DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE).


Fotogalerie

Prohlédněte si naše fotogalerie


Zobrazit galerii